Статті

06 09 2014

Які особливості фарбування металу на висоті? І як фарбування проводять промальпіністи?

Під відкритим повітрям металеві конструкції, неминуче піддаються корозії під впливом зовнішніх чинників – вода, сонце, вітер, перепади атмосферного тиску і різка зміна температурного режиму. Тому фахівці рекомендують вдаватися до такого способу захисту, як фарбування металоконструкцій.

Подробнее...


16 08 2014

Інструкція з утеплення фасаду будинку пінопластом.

утеплення зовнішніх стінУтеплення фасаду пінопластом – це спосіб підняти температуру в будинку, захистити від плісняви та грибків. Розглянемо покрокову інструкцію.

Подробнее...


21 07 2014

Як утеплити фасад будинку або квартири пенопластом? Питання та відповіді!

утеплити фасад КиївПитання про те, як утеплити фасади будинків вчасно, досить актуальне влітку. Сьогодні ми розглянемо питання про те, як утеплити фасад будинку чи квартири, застосовуючи пінопластові плити.

Подробнее...


28 05 2014

Установка реклами - монтажні роботи на висоті

У світі промислового альпінізму монтаж та демонтаж рекламних конструкцій є однією з головних послуг. Рекламний банер на висотному будинку точно буде помічений, адже повз нього складно пройти.

Подробнее...


17 05 2014

Утеплюємо балкон і перетворюємо на затишну частину квартири

утеплення балконівПростір балконний може стати вкрай корисним у квартирі та будинку. Однак, найчастіше, його використовують як сховища для старих і непотрібних речей, який ще «пригодяться коли-небудь». Тобто вони відбираються на балкон за принципом «шкода викинути». Але, якщо провести правильне утеплення балкона, він стане затишною частиною вашої квартири, де можна приємно проводити час.

Подробнее...


12 05 2014

Фасадні роботи: чи варто звертатися до професіоналів?

утеплення фасадів пінопластом КиївЧи варто звертатися до професіоналів? Адже, крім наявності особливих навичок роботи зі спеціальними матеріалами, потрібно знати та витримувати технологію їх застосування.

Подробнее...


09 05 2014

Фасадні роботи: декілька міфів про пінопласт

утеплення пінопластом З утепленням пінопластом пов'язано багато міфів. Найчастіше саме пінопласт використовують альпіністи для проведення утеплення фасадів на висоті.

Подробнее...


05 05 2014

Висотні роботи: проста, але важлива техніка безпеки

висотні роботи КиївВиконуючи висотні роботи, питання безпеки повинні хвилювати в першу чергу. Початок і правильна організація робочого місця – це дуже важливий момент під час будь-яких висотних робіт.

Подробнее...


03 05 2014

Висотні роботи: яка їх особливість?

Види висотних робітЄ певна категорія робіт, які потрібно проводити на висоті та інакше ніяк. Цей вид послуг називається «висотними роботами». Виконуються вони фахівцями, які вдаються до допомоги спеціального спорядження.

Подробнее...


19 04 2014

Зовнішнє утеплення: плити пінополістирольні

утеплення квартир пінопластом Зовнішнє утеплення квартир і будинків є кращим методом утеплення перед внутрішнім з різних причин. Основна – це економія корисного простору усередині. У цій статті ми розглянемо такий матеріал, як пінополістирол або пінопласт.

Подробнее...