Зварювальні роботи на висоті

Зварювальні роботи на висоті відносяться до найбільш складного виду ремонту. Згідно з технікою безпеки зварювання на висоті класифікується, як вогневі роботи і роботи, які проводяться на висоті. Альпіністи, які виконують зварювальні роботи на висоті, повинні відповідати ряду підвищених вимог. Це повинен бути працівник, який має не менше V-го розряду у зварювальній справі, і як мінімум VI-ого у промисловому альпінізмі. Він повинен мати достатню морально-психологічну стійкість та відсутність протипоказань за станом здоров'я. Спеціаліст, що виконує зварювальні роботи на висоті, зобов'язаний щорічно проходити курси з охорони праці та техніки безпеки (з отриманням документа, що підтверджує його кваліфікацію).

Специфіка обладнання і спорядження для зварювальних робіт, що проводяться на висоті.

Крім професійних якостей, навичок зварника та володіння технікою промальпа, для проведення зварювальних робіт на висоті необхідно наявність спеціального обладнання та альпіністського спорядження. Воно повинно бути максимально компактним і мобільним. Засоби захисту повинні забезпечувати додаткову безпеку, але при цьому не заважати роботі. Зварювальні роботи на висоті обов'язково проводяться зі страхуванням. Зварена ланка пристібається до мотузки/анкеру вище того місця, де працює зварник.

Все це вже довгий час дозволяє компанії "ПЄНОВ ГРУП" проводити зварювальні роботи якісно, оперативно і без ризику для життя.

Перелік послуг зі зварювальних робіт на висоті:

  • Монтаж і посилення металевих конструкцій;
  • Монтаж каркасних будівель;
  • Установка рекламних конструкцій;
  • Посилення димових труб;
  • Монтаж радіорелейних веж.

Вам потрібні зварювальні роботи на висоті в Києві?

Якщо ви хочете замовити зварювальні роботи на висоті у нас, досить просто подзвонити за номерами, вказаними на сайті. Для оформлення замовлення необхідно вислати фотографію об'єкта та документацію. Всю іншу інформацію можна буде обговорити по телефону. У разі потреби, на місце планових робіт приїде спеціаліст. Все це дозволить скласти найповніший кошторис робіт, максимально підготуватися до їх проведення, і звільнить Замовника від зайвих клопотів (пов'язаних із ремонтом та подальшими витратами).

Спеціалісти нашої компанії якісно та оперативно виконають зварювальні роботи на висоті (Київ) будь-якого рівня складності.
Звертайтеся за тел. (044) 221-00-36 або за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 34.