Зробити свій будинок теплим та затишним - це зрозуміле бажання кожної людини. Саме тому технології утеплення завжди залишаються актуальними. Крім того, якісне утеплення пінопластом у Києві в подальшому допомагає зекономити на опаленні, що особливо важливо для власників приватних будинків. Утеплення фасадів пінопластом так само, як і внутрішнє утеплення цим матеріалом, в останні часи досить популярне.
Саме від того, як утеплені стіни, залежить наскільки затишно буде вдома. Чим гірше утеплення, тим більше витрат на опалення приміщень очікує вас у подальшому. Утеплення пінопластом у Києві швидко виправдовує себе, оскільки допомагає значно скоротити необхідні витрати під час опалювального сезону.
1. Грунтування стін та демонтаж віконних підвіконь
Такий важливий етап, як грунтування, часто пропускають недобросовісні виконавці. Але його виконання необхідне, оскільки грунт поліпшує адгезію клею до поверхні стіни. Грунтування також допомагає відрегулювати вологопоглинання стін, щоб клей встигав полімеризуватися і не висихав занадто швидко.
Демонтаж підвіконь проводиться, щоб не лише виконати утеплення стін пінопластом, але й одночасно утеплити віконні укоси.
2. Приклеювання пінопласту
Зараз пінопласт кріплять на стіни спеціальними клеями. Спосіб нанесення залежить від рівності стін. Після того, як монтаж завершено, роботи припиняють на день, щоб клей висох і затвердів. Якщо не зачекати цей строк, то утеплення стін пінопластом стане непрочним. Проведення наступного етапу робіт одразу після приклеювання пінопласту є серйозним порушенням технології, тому в даному випадку краще не економити час.
3. Механічне кріплення та шліфування пінопласту
Ці роботи виконуються на наступний день після монтажу. Для кріплення використовуються добре зарекомендовані пластикові дюбелі, які вбивають в центр плит і шви між ними.
Після забивання дюбелів проводиться шліфування пінопласту металевою шкуркою. Це допомагає додатково вирівняти плити.
4. Монтаж пінопласту на віконних укосах. Встановлення діагональних армуючих елементів.
Пінопластом утеплюються всі укоси навколо вікон у приміщеннях. Після цього на кожний кут приклеюється спеціальна діагональна армуюча сітка - косинка. Її використання в такому процесі, як утеплення фасадів пінопластом, допомагає запобігти утворенню діагональних тріщин.
5. Нанесення армуючого шару
Утеплення пінопластом у Києві зараз не обходиться без створення армуючого шару, який призначений для захисту утеплювача від механічних пошкоджень. Він же стає міцною основою для наступного шару.
6. Друга перетяжка
Після висихання армуючого шару на нього наносять тонкий шар клею. Згідно зі стандартними технологіями, утеплення пінопластом у Києві не передбачає виконання даного етапу. Повторна перетяжка не обов'язкова, але поліпшує зовнішній вигляд поверхні.
7. Грунтування армуючого шару
Щоб на утеплену поверхню стін краще наносилась декоративна штукатурка або фасадна фарба, потрібно грунтування. Для цього застосовується кварцова грунтовка, яка створює шершаву поверхню, схожу на шліфувальний папір.
8. Фарбування утепленої поверхні. Гідроізоляція
Фарбування виконується в два шари за допомогою валиків, після чого на верхній виступ наносять спеціальний гідроізоляційний шар, який не дозволить воді протікати під утеплювач.
9. Монтаж дахового навісу та віконних підвіконь
Як засіб гідроізоляції металевий даховий навіс малоефективний, але ідеально захищає від можливих механічних пошкоджень. Його кріплять дюбелями одразу над утеплювачем. Завдяки цьому утеплення стін пінопластом стає більш довговічним.
Оскільки товщина стін після утеплення збільшиться, буде необхідно встановлення нових підвіконь, оскільки старі стануть занадто вузькими.
Утеплення пінопластом у Києві зараз обійдеться дешевше, ніж утеплення за допомогою інших матеріалів. Тому можна скоротити витрати, отримавши при цьому відмінне утеплення пінопластом у Києві. У всьому світі одним із найкращих утеплювальних технологій вважається утеплення пінопластом. Ціна на цей матеріал - ще один аргумент на його користь.