Монтаж водостічних систем

Монтаж водостоку надає будинку естетичний вигляд і забезпечує збереження фасаду від вологи. Встановлення водостічних труб необхідне як у житлових, так і у промислових будівлях. Якісні водостічні системи захистять стіни будівлі від дощової і талої води, вологості фасадів, утворення грибка. Монтаж водостічних труб (Київ) допоможе вам уникнути передчасного старіння і руйнування фасаду, збереже внутрішній інтер'єр та затишок вашого будинку.

Наша компанія працює в даному напрямку будівельно-монтажних робіт з 2004 року. Кваліфіковані спеціалісти компанії проводять комплексні роботи з монтажу, демонтажу, ремонту водостічних труб, виконують монтаж ринв та інших водостічних комунікацій.

Ми пропонуємо такі послуги з монтажу водостоку:

  • консультації та розрахунок необхідних матеріалів;
  • монтаж та демонтаж водостічних труб;
  • заміна водостічних труб (як на нові, так і на старі опори);
  • монтаж та демонтаж водостічних ринв;
  • очищення водостічних систем від засмічень;
  • монтаж систем антизледеніння та сніготанення.

Завдяки промисловому альпінізму, встановлення водостічних труб проводиться професійно та надійно на будь-якій висоті, навіть на складно доступних ділянках.

Покупку всіх деталей водостічної системи, кріплень, труб та інших елементів не слід проводити самостійно, довіртеся професіоналам. Ми пропонуємо виїзд спеціаліста на об'єкт абсолютно безкоштовно. Надаємо гарантію на виконані послуги від 5 років.

Звертайтеся за телефоном (044) 221-00-36 або за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 34.