Обрізка дерев на висоті

Хоча це і може звучати сумно, але часом доводиться видаляти дерева, і тут може бути кілька причин.

Перша: хвороба або старість дерева, що зробили його крихким а, отже, небезпечним для людей або будівель, що знаходяться поруч.

Друга: розташування дерева в місці, призначеному для проведення будівельних робіт, прокладання комунікацій і тощо

У цих випадках для виконання робіт з видалення дерева запрошуються фахівці.

Ми здійснюємо вирубку, видалення та кронування дерев на території Києва та Київської області, а також у містах-супутниках. Якщо вам потрібно вирізати дерево - зверніться до нашої компанії, і ми виконаємо весь спектр робіт - від видалення дерев до прибирання і вивезення сміття.

Видалення дерев здійснюється одним із чотирьох основних способів:

1. Вирубка цілком з використанням нахилу дерева.
2. Вирубка дерева цілком з використанням відтяжки.
3. Вирубка дерева по частинах.
4. Вирубка дерева з підвішуванням частин.

Спилювання дерев - опис послуг:

Видалення дерева цілком з використанням природного нахилу

Спилювання дерева цілком з використанням відтяжки

Всі роботи виконуються з землі. Від дерева видаляється клин зі сторони падіння, після чого дерево підрізається і штовхається у потрібному напрямку. Для того, щоб покласти потрібна площадка розміром із дерево, що підлягає спилюванню. Варто врахувати ширину крони та наявність достатнього просвіту у навколишніх деревах.

Спеціаліст забирається на дерево, закріплює строп і спускається вниз. Потім дерево підрізається і за допомогою стропу та клина задається напрямок падіння стовбура. За необхідності спеціаліст видаляє гілки, що заважають нормальному падінню.

Спилювання дерева частинами

Спилювання дерева зі спуском частин

Дерево пиляється по частинах. Кожна частина скидається стропом у потрібний бік і падає вниз. Для проведення робіт таким чином потрібна вільний майданчик з одного боку від дерева розміром не менше 4*5 м.

Дерево пиляється частинами. Кожна частина закріплюється на мотузці та обережно спускається до низу. Найскладніший і трудомісткий процес. Використання цього методу дозволяє видаляти дерева в дуже стислих місцях, нависаючі над будинком гілки тощо. При цьому шматки спускаються вниз по потрібній траєкторії, оминаючи штучні перешкоди (дроти, дах, клумби, молоді дерева).

Розпилювання дерева на дрова

Вивіз сміття (деревини)

Вартість розпилювання дерева на дрова становить близько 10% від вартості спилювання такого дерева по частинах.

За необхідності ми можемо замовити машину для вивезення сміття та завантажити його.

Розпилювання сухих гілок, кронування дерев

Експертиза дерев

Вартість робіт з розпилювання значно залежить від складності підйому на дерево, кількості гілок і вимог до обережності спуску зрізаних гілок. За необхідності великі гілки можна закріплювати і спускати вниз на мотузках.

Оцінка небезпечності дерев, необхідності їх видалення, зміцнення і лікування. Заповнення дупел, лікування тріщин і сколів.