Утеплення квартир в Києві

Зовнішнє утеплення квартир - це найкраще рішення для мешканців цегляних і панельних будинків. Мешканці Києва добре знають проблеми промерзання стін, утворення плісняви і вологості на стінах, поганої шумоізоляції.

Зовнішня теплоізоляція квартири (Київ) допоможе зберегти комфортний мікроклімат у приміщенні, зберігати тепло взимку і прохолоду влітку. Теплоізоляція пінопластом дозволить створити затишок у квартирі, позбавить приміщення від надмірної вологості, утворення плісняви і промерзання.

За роки роботи наша компанія напрацювала репутацію фахівців у сфері утеплення стін квартир. У нашому колективі працюють висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. Ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали. Прямо співпрацюємо як з зарубіжними виробниками систем теплоізоляції Baumit (Австрія), так і з вітчизняними "Поліпласт” та “Ансерглоб”.

Також тут на сайті ми надали інформацію про технологічні особливості такої проблеми, як утеплення квартир, де ви можете з нею ознайомитися.

Утеплення стін квартири - це наша професія:

  • консультування з питань утеплення квартири в Києві (та інших міст України);
  • виїзд інженера на об'єкт абсолютно безкоштовно;
  • зовнішня теплоізоляція квартири (Київ);
  • утеплення зовнішніх стін квартири (Київ);
  • гарантія на виконані роботи від 5 років.

Правильно підібрана та розрахована теплоізоляція стін дозволить не лише зекономити кошти на електроенергію, а й забезпечить комфорт і затишок вашій квартирі.

Зв'язатися з нашими фахівцями можна за телефоном (044) 221-00-36 або за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 34.

Будемо раді співпраці!