Фарбування фасадів

Кожну справу мають виконувати фахівці і фарбування фасаду не виняток. Правильний вибір фарби (акрилові, силікатні, силіконові), правильна підготовка основи, правильне нанесення - все це потребує особливих професійних знань.

Ремонт фасадів у Києві та фарбування фасадів переслідують дві мети. По-перше, захищають від агресивного впливу навколишнього середовища та біологічних факторів, таких як опади, мороз, вітер, пліснява, грибок. А по-друге, косметичний ремонт виконує декоративні та естетичні функції.

Довірте цю справу професіоналам. Наша компанія надає цю послугу з 2006 року. За цей період нашими фахівцями було пофарбовано не одну тисячу квадратних метрів.

Ми пропонуємо:

  • Безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт.
  • Кваліфіковані консультації щодо вибору та застосування фарб.
  • Знижки на фарби від виробників.
  • Якісне та оперативне виконання.
  • Гарантію на виконані роботи.

Наша компанія готова провести повне фарбування фасаду будь-якої складності. Ми маємо великий практичний досвід у фарбуванні приватних будинків, багатоповерхових будинків, адміністративних, офісних та виробничих будівель.

Ми надаємо послуги з фарбування будівель, як нових споруд, по необроблених поверхнях, так і ремонтні маніпуляції, уже оштукатурених стін. Роботи виконуються в найкоротші терміни з належною якістю, за максимально низькими цінами!

Отримати докладну консультацію та замовити послугу з фарбування фасадів у Києві можна
за телефоном (044) 221-00-36 або за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 34.