Заміна склопакетів альпіністами

Інсталяція скляних фасадів будівель, монтаж, демонтаж та ремонт склопакетів на висотних об'єктах - один із ключових видів діяльності нашої компанії. Ми працюємо в цьому напрямку з 2004 року. Великий досвід, висока кваліфікація, сучасні технології та співпраця з передовими компаніями гарантують якісне виконання робіт у найкоротший час.

Наша компанія надає наступні види послуг:

1. Огляд та інспекція склопакетів. Проводиться з зовнішньої сторони будівлі за допомогою промислового альпінізму для виявлення дефектів існуючого скління. Спеціаліст підготує докладний звіт з додатковими фотографіями, замірами, рекомендаціями.

2. Замір склопакетів. Необхідний для виготовлення та заміни пошкодженої ділянки або всього вітража, у випадку відсутності технічної документації, з чіткими розмірами. Ми гарантуємо точність вимірювань.

3. Виготовлення склопакетів. Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками склопакетів, що дозволяє гарантувати ефективну організацію процесу виготовлення та доставки склопакета в найкоротші терміни за доступними цінами.

4. Заміна склопакетів. Ми проводимо заміну склопакета на вертикальних і горизонтальних поверхнях. Здійснюємо демонтаж пошкоджених склопакетів. Далі здійснюємо підйом та встановлення нового склопакета з герметизацією.

5. Первинний монтаж. Скління фасадів будівель та новобудов. Наша компанія забезпечує доставку та установку склопакетів.

6. Герметизація. Проводиться у випадку порушення ізоляції склопакета. Часто розгерметизація виникає в місцях фіксації рами, відкосів, що призводить до появи вологи всередині приміщення, запотівання склопакета.

Звертайтеся за телефоном (044) 221-00-36 або за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 34.